Myslete na podzim! Vyzkoušejte náš zbrusu nový hotel na území lázních Hegykő. Akční nabídka se zaváděcími cenami! Klikněte zde!

Caramell Premium Resort****superior - lázně Buk - Bükfürdő

Caramell Premium Resort je první holistický lázeňský a wellness hotel s vlastní termální vodou

Pár slov o hotelu Caramell Premium Resort**** superior (karamel)

Na podzim roku 2016 byl hotel zrekonstruován v rámci jedné z největších maďarských investic do cestovního ruchu s cílem poskytovat vysoce kvalitní služby pro vaše pohodlí a relaxaci.

Naši hosté ani nemusí opustit areál hotelu: vše je k dispozici na jednom místě. Co přesně to všechno znamená pro ty, kteří si chtějí odpočinout? 142 pokojů různých tipů, wellness o celkovou plochu 2000 m² a řada služeb pro rodiny. Zdravotní a konferenční centrum, 100 druhů kosmetických, wellness a léčebných procedur, bowling a fotbalové hřiště, rybník. Holistická atmosféra dálného východu, japonská zahrada pro meditaci... Zkrátka harmonie úplnosti a to vše v prémiové kvalitě. 

A to nejdůležitější:
na ostrově klidu si hosté mohou po celý rok užívat termální vodu ve 2 samostatných organicky tvarovaných bazénech o celkové ploše 60 m², bez zážitkových prvků, s různou teplotou. Léčebná voda, kterou lze používat k preventivním i léčebným účelům, má v jednom bazénu teplotu 34-36 °C, ve druhém 36-38 °C.

ZEN SPA
200 m² krytý zážitkový bazén, dětský bezének s rodinnou relaxační zónou, wellness bar, exkluzivní saunový svět: solní kabina místnost, bylinková a aroma sauna, infračervená a parní kabina, finská a bio sauna.
Venkovní bazén v provozu od 1. června do 1. září.

Ceny: ceny jsou flexibilní v závislosti na obsazenosti pokojů a sezonality. Jedno je jisté: vždy nabídneme nejvýhodnější cenu.

Ceny zahrnují: cena pokoje, polopenze formou bufetu (v restauraci Mandala), dětské animační programy, župan, wellness bazény, posilovna, WiFi.
Domácí mazlíček: 26 €/noc jen v pokojích standard.
Ceny neobsahují: parkování 4 €/nooc, a rekreační taxa nad 18 let 1,60 €/noc. 

Poptávka na Caramell Premiel Resort****