Myslete na podzim! Vyzkoušejte náš zbrusu nový hotel na území lázních Hegykő. Akční nabídka se zaváděcími cenami! Klikněte zde!

Hunguest Bük**** lázně Bükfürdő

Od srpna 2022 bývalý hotel Répce po celkové obnově a hotel Répce Gold se budou provozovat pod novým názvem Hunguest Bük****

Dva hotely v lázních Bükfürdő, Hunguest Hotel Répce Gold a Hunguest Hotel Répce jsou mezi sebou propojeny uzavřenou chodbou a přímo lázněmi.

Hunguest Hotel Répce*** je kompletně zrekonstruován a nový název hotelu je
Hunguest Bük**** Východní křídlo
a bývalý
Hunguest Hotel Répce Gold**** se bude jmenovat
Hunguest Bük**** Západní křídlo, ale od 1. září se zavře poněvadž bude zahájená celková rekonstrukce. Plánované znovuotevření je léto 2023.

Srovnání těchto dvou hotelů:

  • Oba hotely mají recepce 0-24, restauraci, bar, přímý spojení chodbou s lázněmi, stravování se koná v obou hotelech formou bufetu (zde dodáváme, že kuchyň je společná, jinak řečeno kvalita a sortiment jídel je stejné),  parkoviště, dětský koutek, a jak to bylo dávno, každý hotel má samostatný vchod.
  • Hunguest Buk**** Východní křídlo (bývalý Répce): pokoje bez balkonu, disponuje fitness místností, saunami a opalovací terasou.
  • Hunguest Buk**** Západní křídlo (bývalý Répce Gold): pokoje s balkonem, disponuje dále s bazénem, dárkovým obchodem, za poplatek: masáže, kadeřnictví, pedikura.
  • Důležitá informace: výše uvedené služby do 31.8.2022 mohou využít hosté obou hotelu vyjmou stravování (snídaně a večeře).
  • Následující tabulka porovnává služby (služby, které nejsou k dispozici v Hunguest Buk**** Východním křídle (bývalý Hunguest Hotel Répce) samozřejmě mohou čerpat hosté v druhém, s chodbou propojeném hotelu (bývalý Répce Gold), ale jen do 31.8.2022.


Služba / hotel Hunguest Bük**** Západní křídlo
bývalý Hunguest Hotel Répce Gold
od 1. 9. 2022 hotel bude mimo provoz kvůli celkové rekonstrukce
Hunguest Bük**** Východní křídlo
bývalý Hunguest Hotel Répce
po celkové rekonstrukci
Bar ano ano
Dětský koutek ano ano
Kadeřnictví ano ne
Kosmetika, pedikúra ano ne
Obchod s dárkovým zbožím ano ne
Parkoviště ano ano
Poskytování masáže ano ne
Propojení lázněmi ano ano
Recepce (0-24) ano ano
Restaurace ano ano
Vchod do hotelu jako dřívě z ulici Európa jako dřívě z ulici Termál krt.
Wellness bazén a vířivka posilovna, sauny