Lifestyle Hotel Mátra

Objevte u nás blahodárné účinky subalpínského podnebí, nadechněte se křišťálově čistého vzduchu!

O hotelu Lifestyle Hotel Mátra

Základní data hotelu:
Adresa:
Mátraháza, čp. / HRSZ: 7160 (47.85366, 19.97151)
Informační služba česky:
+36 30 680 26 26
Skupinová poptávka (nad 21 osob)
Proč doporučujeme tento hotel?

  • subalpínské podnebí, nadmořská výška cca 700 metrů,
  • klidné horské prostředí,
  • nabízí wellness trochu jinak,
  • přehodnocena tradiční maďarská kuchyně.

Pokoje: 114 na čtyrech patrech, výtah, dvoulůžkové pokoje možná i přistýlka, apartmány, bezbariérové pokoje. Pokoje se sprchou nebo s vanou, některé pokoje s balkonem. Celá budova je klimatizovaná, WiFi dostupný.
Stravování: nabízí se snídaní formou bohatého bufetu a večeře formou bufetu nebo o 4 hody (způsob večeře záleží na obsazenosti hotelu). Oběd si můžete vybrat a'la carte.
Parkování: zdarma na hotelovém parkovišti.
Rekreační taxa: 490 Ft/osoba/noc (platí každá osoba starší 18 let (výjimky nejsou).
Kouření: celý hotel je nekuřácký. Kouření pouze ve vyhrazeném venkovním prostoru.
Domácí zvířata ubytujeme za poplatek 6000 Ft/noc.
Příjezd od 15 hod., odjezd do 11 hod.
Vzdálenost od Rusovcích: 301 km, 3 hod. 31 min. (placená trasa). Více: dálniční poplatky
Platba za služby: přes tento web potvrzené služby v € se hradí v €. V případě objednání služeb bude vyžadovaná záloha - platba přímo na hotelový účet, doplatek na místě bankovní kartou nebo v hotovosti.
Dobře vědět o nabídkách:
Ceny vždy závisí na poptávce. Mějte na paměti jedno pravidlo: čím dříve si objednáte, tím lepší cenu získáte. Samozřejmě občas jsou dostupné i akční nabídky za pevnou cenu. O těchto nabídkách Vás budeme informovat na této stránce!

Poptávka na Lifestyle Hotel Mátra

Akční nabídka od Lifestyle Hotel Mátra

Akční nabídka není dostupná.


Obrázková galerie o Lifestyle Hotel Mátra

Další informace

Hotel Lifestyle Mátra nabízí široký výběr pokojů.
Typ standard: celková plocha 25-30 m² (lze umístit přistýlku a dětskou postýlku, některé s balkonem a některé lze propojit mezi sebou.
Junior Suite: celková plocha 32-38 m² (obývák a ložnice, kapacita 2 dospělé a 2 děti do 14 let).
Tento apartmán lze propoji typem Standard.
Rodinné apartmá: jedná se o 2 apartmá o rozloze 57 m² s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi a koupelnou. Lze umístit dětskou postýlku, přistýlka formou rozkládací pohovky. Kapacita: max. 4 dospělí + 2 děti do 14 let. Tyto apartmá se nacházejí ve druhém patře hotelu a mají panoramatickou terasu. Každý má koupelnu s vanou a sprchou.
Apartmán Lifestyle: celková plocha 52 m², obývací pokoj, ložnice, velká terasa (s lehátkem a pohodlným nábytkem na terase) a panoramatická koupelna s vířivkou. Lze umístit dětskou postýlku, přistýlka není možná. Kapacita: max. 2 dospělí. Apartmá se nacházejí ve 3. patře hotelu s nádherným výhledem na okolní krajinu.

Wellness Amethyst Spa, aneb odpočinek trochu jinak
Celková vodní plocha wellnessu 1200 m².
Kryté bazény: zážitkový bazén o celkové ploše 40 m² se 3 vířivkami, hloubka  120 cm, teplota vody: 32-33°C a dětský bazén s panoramatickými okny, hloubka 50 cm, teplota vody: 34-36°C.
Venkovní bazény (v provozu od května do září): zážitkový bazén o rozměru 15x8 m, hloubka 118 cm, teplota vody: 32°C. Venkovní vířivka: průměr: 3 metry, kapacita 8 osob, hloubka 100 cm, teplota vody: 36°C.
Další nabídka wellnessu: sauny (finská, bio a infra sauny), aroma a parní kabinka, zážitková ledová sprcha a dále posilovna s profesionálním vybavením.
Provozní doba každý den 7-21 hod., ale celé zařízení denně od 19-21 hod. je k dispozici jen pro dospělé. Poznámka: provozní doba se může lišit (informace o provozu na recepci).
Pro děti k dispozici speciální místnost pro hraní s animačním programem a s odborným dohledem (o programech se informujte prosím na recepci).