Hunguest Hotel Sun Resort**** Jadran - Černá Hora - Herceg Novi

Hunguest Hotel Sun Resort na Jadranu je hotelový komplex přímo u přímořské promenády.

O hotelu Hunguest Hotel Sun Resort****

Základní data hotelu:
Adresa:
Černá Hora, Herceg Novi, sveta Bubala bb.
(GPS: 42.45479, 18.52704)
Informační služba česky:
+36 30 680 26 26

Proč doporučujeme tento hotel?

  • hotelový komplex má vlastní pláž, nachází se v obrovském parku a přímo u moře,
  • Hercegnovi je malé středomořské město, které je jedinečné svým přírodním prostředím, poblíž Dubrovník, Budva, Kotor,
  • k dispozici i hotelový wellness, venkovní bazény
  • v komplexu široký výběr ubytovacích možností.

Pokoje: 229 ubytovacích jednotek v 5 hotelových budov a 20 samostatných vil (podrobný popis níže).
Stravování: snídaně a večeře se podávají formou bufetu. Kromě místní, černohorské kuchyně nabízíme také mnoho pokrmů typických pro maďarskou a mezinárodní kuchyni. Mnoho druhů ovoce obohacuje nabídku.
Parkování: zdarma na vlastním parkovišti komplexu
Rekreační taxa: cca 1,50 €/osoba/noc - platí každá osoba starší 18 let (výjimky nejsou).
Kouření: povoleno na balkonu v pokojích v budově Primorka a ve vilách.
Domácí zvířata nejsou povolena.
Příjezd od 14 hod., odjezd do 10 hod.
Vzdálenost z Brna: 1141 km, 12 hod. 30 min. (přes Rakousko),
vzdálenost z Prahy: 1284 km, 14 hod. 15 min. (přes Rakousko).
Platba za služby: potvrzené služby v € většinou platíte bankovním převodem na účet hotelu.
Dobře vědět o nabídkách:
Ceny vždy závisí na poptávce. Mějte na paměti jedno pravidlo: čím dříve si objednáte, tím lepší cenu získáte. Samozřejmě občas jsou dostupné i akční nabídky za pevnou cenu. O těchto nabídkách Vás budeme informovat na této stránce! 

Poptávka na Hunguest Hotel Sun Resort

Akční nabídka od Hunguest Hotel Sun Resort****

Akční nabídky na rok 2021 se zatím nepřipravují!

Obrázková galerie o Hunguest Hotel Sun Resort

Podrobnější informace o hotelových pokojích Hunguest Hotel Sun Resort a o všem,
co může být důležité

Pár slov o hotelovém komplexu Hunguest Hotel Sun Resort

Hotelové křídlo Jadranka
Nejelegantnější budova nejvyšší úrovně v hotelovém parku nabízí 7 apartmánů, z nichž 2 lze propojit, takže jsou ideální pro rodiny s dětmi. 5 pokojů s vířivou vanou a vířivou stěnou splňuje nejvyšší standardy. Pokoje jsou vybaveny systémem domácího kina, TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a kabelovou TV. V přízemí je restaurace s útulnou terasou s výhledem na rušnou nábřežní promenádu, zátoku a hory naproti.
Hotelové křídlo Lovcen
V této budově je centrální restaurace komplexu, konferenční místnost až pro 150 osob a místnost s nejmodernější technologií. V prvním patře je 5 velkých exkluzivních apartmánů s vlastní terasou a krásným výhledem na moře.
Hotelové křídlo Primorka
Největší budova komplexu je zasazena mezi svěží zelené tropické rostliny. 5podlažní budova má 48 klasických pokojů a 4 pokoje typu de luxe. Většinu pokojů s balkonem a výhledem na moře je možné propojit, což z nich dělá ideální ubytování pro rodiny a skupiny přátel. V přízemí je wellness oáza a v pátém patře opalovací terasa.
Hotelové křídlo Mimóza
Tato budova je od moře oddělena pouze pobřežní promenádou. Pětipodlažní budova nabízí 61 moderně zařízených klasických pokojů s francouzskými balkony a 4 velké luxusní apartmány s vířivkou, které splňují náročné očekávání. Většinu pokojů s výhledem na květinovou zahradu nebo na město lze propojit, takže můžeme zajistit atmosféru vlastního bytu. V přízemí budova má restaurace Mimoza výhled na moře nabízející mezinárodních specialit, grilovací a pivní zahrádku a kavárnu pro milovníky zmrzliny.
Hotelové křídlo Novljanka
V této budově je 16 klasických pokojů se 2 postelemi a francouzským balkonem, z nichž všechny nabízejí prvotřídní výhled na moře.
Samostatné vily
Ve 20 budovách bylo umístěno celkem 84 klasických pokojů. Do obytných jednotek o rozloze 27 m2, které lze rozdělit na obývací pokoj a ložnici, lze umístit přistýlku, takže se zde pohodlně ubytují rodiny a malé skupiny přátel. V přízemních apartmánech je malá terasa, a v apartmánech na patře je k dispozici balkon.

Krátký video o Černé Hoře a o Hunguest Hotel Sun Resort

Cestování do Herceg Novi (Hunguest Hotel Sun Resort)

Víme, že dostat se z České republiky autem do Herceg Novi není snadné, protože je to z Prahy přes 1200 km. Absolvovat to autem je únavné. Proto navrhujeme dvě alternativy.
Prvním z nich je cesta autem z České republiky do maďarských lázní Zalakaros.
Tato vzdálenost od Rusovcích (slovenský přechod do Maďarska) je 208 km (2 hod. 40 min.). Zde se můžete ubytovat v našem hotelu Freya. Rádi Vám zajistíme ubytování. V den příjezdu do hotelu Freya si můžete užít lázně a druhý den ráno pokračovat v cestě do Herceg Novi. Tato vzdálenost je 808 km (8 hod. 30 min.). Platí to samozřejmě i na zpáteční cestu.
Druhou možností je odletět letadlem z Prahy do chorvatského Dubrovníku. Pokud je nám známo, ČSA létají v létě každý den do Dubrovníku a zpět. Odtud je to jen 30-40 minut do Herceg Novi k našemu hotelu Sun Resort. V případě potřeby zajistíme za poplatek transfer z letiště v Dubrovníku (Čilipi) do našeho hotelu.