Hunguest Hotel Sóstó**** město Nyíregyháza

Hunguest Hotel Sóstó je přímo spojen s lázněmi. Město Nyíregyháza má nejlepší zoo v Evropě.

O hotelu Hunguest Hotel Sóstó****

Základní data hotelu:
Adresa:
Nyíregyháza, allej Szinbád stny. 11.
(GPS: 48.00859, 21.72431)
Informační služba česky:
+36 30 680 26 26
Skupinová poptávka (nad 21 osob)
Proč doporučujeme tento hotel?

  • hotel se nachází v rekreační oblasti Sóstógyógyfürdő města Nyíregyháza,
  • je propojen lázněmi a zážitkovými koupeli Aquarius,(neomezený pohyb mezi hotelem a lázněmi),
  • jen 8 minut chůze do nejlepšího zoo Evropy (více než 5000 zvířat),
  • hotel je jako tvořený pro rodinnou rekreaci.

Pokoje: 123 na čtyrech patrech, prostorné pokoje o 30m², výtahy, dvoulůžkové pokoje Standard a Executive - možná i přistýlka, apartmány, rodinné pokoje a VIP apartmá s vířivkou, bezbariérový pokoj. Pokoje s balkonem o 4m², na pokojích sejf a minibar. Celá budova je klimatizovaná, WiFi dostupný.
Stravování se nabízí formou bufetu (služby poskytujeme pouze s polopenzí). Restaurace našeho hotelu čeká na naše hosty s exkluzivní nabídkou jídel. Nabízíme mezinárodní kuchyň, ale regionální kuchyň, v hale Lobby bar.
Parkování: zdarma - omezený počet míst.
Rekreační taxa: cca 400 Ft/osoba/noc - platí každá osoba starší 18 let (výjimky nejsou).
Kouření: celý hotel je nekuřácký. Kouření pouze ve vyhrazeném venkovním prostoru.
Domácí zvířata za 6000 Ft/noc.
Příjezd od 14 hod., odjezd do 10 hod.
Vzdálenost od Rusovcích: 447 km, 4 hod. 12 min. (placená trasa). Více: dálniční poplatky
Platba za služby:
Tento hotel je jedním z našich nejvyhledávanějších hotelů.
Platební podmínky jsou proto také přísnější.
Cenu je nutné převést na hotelový účet 7 dní před příjezdem.
Pokud byl převod realizován, je nutné uvést jméno a přesnou adresu plátce, protože pouze v tomto případě můžeme naknihovat přijatou částku na jméno hosta.
V případě vyšší moci (koronavirus) bude částka samozřejmě vrácena hotelem.
Dobře vědět o nabídkách:
Ceny vždy závisí na poptávce. Mějte na paměti jedno pravidlo: čím dříve si objednáte, tím lepší cenu získáte. Samozřejmě občas jsou dostupné i akční nabídky za pevnou cenu. O těchto nabídkách Vás budeme informovat na této stránce! 

Poptávka na Hunguest Hotel Sóstó

Akční nabídka od Hunguest Hotel Sóstó****

Akční nabídky na první kvartál roku 2021 jsou zatím v přípravě!

Obrázková galerie o Hunguest Hotel Sóstó

Podrobnější informace o lázních a zážitkových koupelí Aquarius a o hotelových službách
Hunguest Hotel Sóstó a o všem, co může být důležité

O lázních a zážitkových koupelech Aquarius

To nejdůležitější: z Hunguest Hotel Sóstó termální lázně a zážitkové koupele Aquaris jsou přístupné uzavřenou chodbou pro hotelové hosty . Hostům je zdarma k dispozici všech 22 bazénů.
Termální lázně a zážitkové koupele Aquarius jsou otevřeny po celý rok. Nedílnou součásti termálních lázní je i přidružená pláž Parkfürdő, která funguje v létě nacházející se na 10 hektarovém vzorně udržovaném parku.

Léčivé bazény:

  • krytý, léčivý bazén se zážitkovými prvky o teplotě 34-36°C,- venkovní léčivý bazén se zážitkovými prvky o teplotě 36-38°C,
  • krytý sedací vířivý bazén o teplotě 34-36°C,
  • Kneippův chodník studenou vodou o teplotě 16-20°C a teplou vodou o teplotě 38-40°C.

Zážitkové koupele:
Pro mladé lidí a rodiny s dětmi byly vytvořené zážitkové koupele. Je nabízeno zde několik druhů skluzavek a bazény o teplotě 28-30°C).
Pro ty nejmenší je tu báječný dětský svět s bazény se 3 hloubkami vody o teplotě 30-32°C.

Nejdůležitější složky léčivé vody: chlorid sodný, jod, brom, železná voda.
Léčivá voda s jódem, bromem a množstvím rozpuštěných solí je vhodná na léčení pohybová onemocnění, revmatická a gynekologická onemocnění, onemocnění kloubů, nemoci páteře, následná péče, rehabilitace.
Jód, brom, stolní solná léčivá voda je primárně vhodná k léčbě revmatických, chronických nemocí pohybového aparátu. Patří mezi ně abrazivní, degenerativní onemocnění páteře a kloubů, chronické stavy zánětlivých revmatologických onemocnění a revmatismy měkkých tkání.
Příznivé účinky jodové bromové koupelové terapie lze aplikovat také při léčbě některých chronických gynekologických a některých dermatologických onemocnění (ekzémy, psoriáza).

Služby Hunguest Hotel Sóstó

WiFi po celém hotelu, vlastní wellness centrum: bio sauna, infra a finská sauna, vířivka, posilovna, parní kabina, vířivka, bazén a ledová sprcha. Milovníky slunce nadchne pohodlí naší sluneční terasy.
Dětský ostrov na 4 patře. Celý hotel je bezbariérový.
Parkoviště pro 150 aut: z toho uzavřené parkoviště pro 60 aut zdarma, podzemní garáž pro 90 aut,za poplatek a dále 2 nabíjecí stanice pro elektromobily.
Aktivní sportovní programy: naši animátoři organizují různé sportovní programy - gymnastiku, nordic walking, aqua fitness, AquaPad, cyklistiku.
Informace o programech a harmonogramu si můžete přečíst na recepci hotelu a na nástěnce.

Široký výběr pokojů v Hunguest Hotel Sóstó

Dvoulůžkový pokoj typu Standard
Do pokoje o velikosti 30 m² lze umístit přistýlku, ale je také možné umístit 1 dětskou postýlku nebo cestovní postýlku. Balkon má rozlohu 4 m². 60 dvoulůžkových pokojů lze propojit mezi sebou.

Dvoulůžkový pokoj typu Executive s manželskou postelí
Do našich pokojů Executive o rozloze 30 m², lze umístit přistýlku a je také možné umístit 1 dětskou postýlku nebo cestovní postýlku. Balkon má rozlohu 4 m². Pokoje lze mezi sebou propojit.
Na pokojích Executive nabízíme kávu NESPRESSO (3 kapsle/osoba/noc).
Tyto pokoje se nacházejí na 4. patře s nádherným výhledem na okolní krajinu a pláže.

Bezbariérové pokoje v přízemí
Pohodlné pokoje o rozloze 43 m² jsou určené pro ubytování našich zdravotně postižených hostů. V případě potřeby je možné jej propojit s vedlejším dvoulůžkovým pokojem pro doprovod.
Balkon má rozlohu 4 nebo 8 m².

Apartmány Junior
Rozměr apartmánu 34 m², lze umístit přistýlku a je také možné umístit 1 dětskou postýlku nebo cestovní postýlku. Balkon má rozlohu 4 m².
V apartmánech Junior nabízíme kávu NESPRESSO (3 kapsle/osoba/noc).

Bezbariérový pokoj v přízemí (2)
Pokoj o rozloze 43 m2 je díky svému vybavení a vybavení vhodný pro pohodlné ubytování našich zdravotně postižených hostů. V případě potřeby je možné jej propojit s vedlejším dvoulůžkovým pokojem, takže je možné uspořádat doprovodnou místnost. Balkon má rozlohu 4 nebo 8 m2.

Apartmán (3 ks)
Apartmán o velikosti 50 m2 má prostornou, prostornou ložnici a obývací pokoj, jsou mezi nimi dveře, kromě 2 hlavních postelí je možné umístit maximálně 2 přistýlky a 1 dětskou postýlku / cestovní postýlku. Balkon má rozlohu 10 m2.
Poskytujeme našim apartmánům kávu NESPRESSO (3 kapsle / osoba / noc). O další kávové kapsle lze požádat za poplatek.
Apartmá (3 ks)
Toto apartmá o rozloze 61 m2 je mezonetové a má ložnici s hydromasážní vanou. Kromě manželské postele je možné ubytovat maximálně 2 přistýlky a 1 dětskou postýlku / cestovní postýlku. Tyto typy pokojů mají samostatnou koupelnu a toaletu. Balkon má rozlohu 16 m2.
Našim apartmá dodáváme kávu NESPRESSO (3 kapsle / osoba / noc). Další kávové kapsle lze vyžádat za poplatek.

Zoologická zahrada v Nyíregyháza

Zoologická zahrada v Nyíregyháza v obřím lesoparku se nachází v rekreační oblasti města Sóstó - 8 minut chůze od našeho hotelu.
Zoo je situován v tomto přirozeném rekreačním lesoparku, 30 hektarovém, téměř nerušeném prostředí v hlubinách dubového lesa. V zoo vítají části světa návštěvníky, kteří cestují po Zemi a sledují, jak žijí zvířata na různých kontinentech.
Zoo Nyíregyháza, která v letech 2015 a 2018 získala titul nejlepší zoo v Evropě, má mimořádně speciální sbírku zvířat. Není tedy náhodou, že téměř 500 000 hostů každoročně přijde na nejnavštěvovanější maďarskou turistickou atrakci nejen ze všech koutů Maďarska, ale i ze zahraničí.
Ve 30 hektarovém dubovém lese je téměř 5 000 zvířat, která zde žijí v přirozeném prostředí a jsou seskupené podle kontinentů.
Absolvovaný výlet přes kontinenty k poznání zvířat potrvá minimálně den nebo raději 2-3 dny.
Novinka o Zoologické zahradě