Rozšíření zoo v Nyíregyháze

13.01.2021

Již dvakrát nejlepší zoo v Evropě


Pokud již jste v Nyíregyháze, bylo by škoda vynechat světoznámou zoo. O zoo jsme již psali v popisu našeho Hunguest Hotel Sóstó ***.
Čeho se týká rozšíření zoo v Nyíregyháze?
Nový komplex plánovaný pro zoo Nyíregyháza implementuje rozsáhlou interaktivní prezentaci ledového světa podle programu ve všech jeho prvcích. Hodí se do již vybudovaného a přirozeného prostředí zoo a navazuje na rozvinutý systém tematických principů prezentace zvířat. Kromě toho může poskytnout dobrodružnou, zcela jedinečnou atrakci, která zde může dále generovat dalších návštěvníků.
Lední medvědi získají nový bazén
Investice se rozkládá na ploše více než 236 000 m². Nová výstavba doplní budovu doby ledové o celkovou plochu téměř 5300 m². Venkovní výběhy zvířat zabírají více než 1800 m². V suterénní části hlavní budovy, vedle stávajícího bazénu ledních medvědů a tučňáků, bude vybudován nový bazén ledních medvědů s průhledným proskleným oknem.
V přízemí hlavní budovy bude zřízena restaurace, kde se různé pokrmy připravují před očima hostů a "zmrzlinový koutek", dále návštěvnické prostory a čtyři kanceláře se sociálními místnostmi.
Nové "ubytování" najdou také racky a divoké husy, norky a polární lišky.
Doporučujeme ubytování v našem nejnovějším hotelu Hunguest Hotel Sóstó.