Vítejte na stránkách KatkaFodor.cz

Pokud hledáte ubytování v Maďarsku, tak to jste na správném místě!

Photo by Thorsteinn Svavarsson on Unsplash
Budapešť je hlavním městem Maďarska, srdcem země. Kulturní, obchodní a turistické centrum země. Zde sídlí Hunguest Hotels jeden z nejdůležitějších a nejvýznamnějších maďarských hotelových řetězců ve střední Evropě.

Již můžete požádat o nabídku nebo i rezervovat pobyt v hotelech Hunguest Hotels. Termíny lze rezervovat od 15. května. Hotely a lázně jsou již v provozu.

Dobrá zpráva!
"Občan České republiky na základě dvoustranné dohody mezi Maďarskem a Českou republikou počínaje dnem 15. května 2021 může volně vstoupit na území Maďarska, pokud se prokáže Certifikátem o provedeném očkování."
Zdroj: https://www.mzv.cz/budapest/cz/aktuality/index.html

Věříme, že současná globální epidemie neodradí Vás od cestování jakmile to bude možné.
Dovolujeme nabídnout služby největšího maďarského hotelového řetězce Hunguest Hotels a to v Maďarsku, v Rakousku i v Černé Hoře. Vyberte si z 18 hotelů v Maďarsku (lázeňské, městské, horské hotely, nejnovější hotel Hunguest Hotels v Nyíregyháze s nejbohatší zoo v zemi. 
Hotely Hunguest Hotels Vám nabízí zážitek svobody a možná nejlepší kuchyni, kterou zajišťují naši mezinárodně uznávaní šéfkuchaři.
Na webu KatkaFodor.cz neustále pracujeme.
Tyto stránky jsou rovněž k dispozici i na adrese www.madarske-hotely.cz

Blog - novinky od Katky Fodor

O MNĚ

Turismu se věnuji téměř 30 let. Moje specializace je sloužit turistům, kteří chtějí cestovat z České republiky do Maďarska. Za 30 let jsem pomohla tisícům českých turistů najít správné ubytování. Ráda vám také pomůžu.

CO NABÍZÍM?

Pokud mě kontaktujete, můžete se mnou průběžně komunikovat v českém jazyce (počínaje od nabídky až do konce Vašeho pobytu). Máte-li problémy v hotelu  (třeba jazykové potíže), jsem stále k dispozici každý den v roce.

KONTAKT

paní Katka Fodor a Katka Veres  katkafodor@katkafodor.cz
Telefon (v češtině)
+36 30 680 26 26 (i VIBER)
+36 1 290 53 79
Můžete také použít online chat!