Vítejte na stránkách KatkaFodor.cz
Pokud hledáte ubytování v Maďarsku, tak to jste na správném místě!

Photo by Thorsteinn Svavarsson on Unsplash
Budapešť je hlavním městem Maďarska, srdcem země. Kulturní, obchodní a turistické centrum země. Zde sídlí Hunguest Hotels jedním z nejdůležitějších a nejvýznamnějších hotelových řetězců ve střední Evropě.

Na webu KatkaFodor.cz neustále pracujeme.
Věříme, že současná globální epidemie neodradí Vás od cestování v novém roce nebo jakmile to bude možné.
Proto si dovolujeme nabídnout služby největšího maďarského hotelového řetezce Hunguest Hotels a to nejenom v Maďarsku, ale i v Rakousku, Rumunsku i v Černé Hoře. Vyberte si z 19 hotelů v Maďarsku, mezi nimi najdete lázeňské hotely, nejnovější hotel Hunguest Hotels v Nyíregyháze s nejbohatší zoo v zemi, ve slunném městě Szeged.

Hotely Hunguest Hotels Vám nabízí zážitek svobody a možná nejlepší kuchyni, kterou zajišťují naši mezinárodně uznávaní šéfkuchaři.


Podle rozhodnutí maďarské vlády budou hotely uzavřeny do 11. prosince 2020. V hotelech se mohou ubytovat pouze obchodní cestující. Veřejné lázně jsou také uzavřeny. Prozatím je zákaz vycházení mezi 20 a 5 hodinou. Obchody jsou otevřené, ale pouze do 19 hodin.
Aktuální informace o Maďarsku:
https://www.mzv.cz/budapest/cz/aktuality/index.html

O MNE

Turismu se věnuji téměř 30 let. Moje specializace je sloužit turistům, kteří chtějí cestovat z České republiky do Maďarska. Za 30 let jsem pomohla tisícům českých turistů najít správné ubytování. Rád vám také pomůžu.

CO NABÍZÍM?

Pokud mě kontaktujete, můžete se mnou průběžně komunikovat v českém jazyce (počínaje od nabídky až do konce Vašeho pobytu). Máte-li problémy v hotelu  (třeba jazykové potíže), jsem stále k dispozici každý den v roce.

KONTAKT

paní Katka Fodor a Katka Veres  katkafodor@katkafodor.cz
Telefon (v češtině)
+36 30 680 26 26 (i VIBER)
+36 1 290 53 79
Můžete také použít online chat!