Vítejte na stránkách KatkaFodor.cz

Pokud hledáte ubytování v Maďarsku, tak to jste na správném místě!

Photo by Thorsteinn Svavarsson on Unsplash
Budapešť je hlavním městem Maďarska, srdcem země. Kulturní, obchodní a turistické centrum země. Zde sídlí Hunguest Hotels jeden z nejdůležitějších a nejvýznamnějších maďarských hotelových řetězců ve střední Evropě.

Již můžete požádat o nabídku nebo i rezervovat pobyt v hotelech Hunguest Hotels. Termíny lze rezervovat od 15. května. Hotely a lázně jsou již v provozu.

Dobrá zpráva!
Článek byl aktualizován 4.6.2021 v 8:48 hod.
"Občan České republiky na základě dvoustranné dohody mezi Maďarskem a Českou republikou počínaje dnem 15. května 2021 může volně vstoupit na území Maďarska, pokud se prokáže starým Certifikátem o provedeném očkování , Potvrzením o provedeném očkování, novým Certifikátem o provedené vakcinaci nebo Certifikátem o prodělané nemoci. Vstup do Maďarska je možný ihned po první dávce, při návratu do ČR se vyžaduje 22 dní po prvním očkování, jinak občan ČR musí jít do izolace a do 5-ti dnů na PCR test. Děti do 18 let, které cestují s rodiči, mají do Maďarska volný vstup."
Zdroj: mzv.cz
Výše uvedené certifikáty nelze nahradit žádným druhem testu.

Dovolujeme nabídnout služby největšího maďarského hotelového řetězce Hunguest Hotels a to v Maďarsku, v Rakousku i v Černé Hoře. Vyberte si z 18 hotelů v Maďarsku (lázeňské, městské, horské hotely, nejnovější hotel Hunguest Hotels v Nyíregyháze s nejbohatší zoo v zemi. Hotely Hunguest Hotels Vám nabízí zážitek svobody a možná nejlepší kuchyni, kterou zajišťují naši mezinárodně uznávaní šéfkuchaři.
Na webu KatkaFodor.cz neustále pracujeme.
Tyto stránky jsou rovněž k dispozici i na adrese www.madarske-hotely.cz

Blog - novinky od Katky Fodor

Epidemie v Maďarsku oficiálně skončila 11. června. Proto tento článek již není aktualizován. Zbývá dodržet povinné nošení roušek v obchodech, nákupních centrech, lékárnách. Restaurace, hotely, lázně lze navštívit pouze s očkovacím průkazem. Občany z České republiky a Slovenska musí mít jeden z požadovaných certifikátů (viz níže).
Tyto certifikáty...

O MNĚ

Turismu se věnuji téměř 30 let. Moje specializace je sloužit turistům, kteří chtějí cestovat z České republiky do Maďarska. Za 30 let jsem pomohla tisícům českých turistů najít správné ubytování. Ráda vám také pomůžu.

CO NABÍZÍM?

Pokud mě kontaktujete, můžete se mnou průběžně komunikovat v českém jazyce (počínaje od nabídky až do konce Vašeho pobytu). Máte-li problémy v hotelu  (třeba jazykové potíže), jsem stále k dispozici každý den v roce.

KONTAKT

paní Katka Fodor a Katka Veres  katkafodor@katkafodor.cz
Telefon (v češtině)
+36 30 680 26 26 (i VIBER)
+36 1 290 53 79
Můžete také použít online chat!